Adana Iphone Özel Teknik Servisi

Adana Özel IPhone Cep Telefonu Teknik Tamir Servisi

iphone_servisi

Lütfen Bizi Aramadan Önce Açıklamayı Okuyunuz :

YETKİLİ SERVİS DEĞİLİZ…  Garanti kapsamı dışındaki arızaların ücretli onarımını yapmaktayız.
Servisimiz Özel Servis olarak hizmet vermektedir. Garanti dahilindeki arızalarınız için ürünün kitapçığındaki yetkili servis istasyonlarına başvurmanız gerekmektedir. Yetkili servis istasyonları için ürünün Müşteri Hizmetleri numaralarından destek alabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Adana Özel IPhone Cep Telefonu Teknik Tamir Servisi; Eser İletişim Elektronik olarak 2002 yılından bu yana Iphone marka Akıllı Cep Telefonları ve IPad Tablet cihazlarınıza özel teknik tamir servisi hizmeti sunmaktayız.

Birçok arıza, türüne göre gün içerisinde teslim edilmektedir. Cihazınızın arıza durumuna ve iş yoğunluğumuza göre mümkünse ortalama 1 – 2 saat içerisinde problemlerinizi çözmekteyiz.

Teknisyenlerimiz tarafından cihazınız kontrol edildikten sonra onayınız ile probleminizi çözerek hızlı bir şekilde size tekrar ulaştırmaktayız.

Eser İletişim Elektronik olarak cihazınızda oluşan ses problemi, sıvı temas, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanma, yan buton ve ana butonun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması ve ekran değişimi, hafıza kartı, sim kartı yuvası, yazılım sorunları, android & ios yazılım yükleme, Wifi sorunu gibi bir çok arızayı hızlı bir şekilde gidermekteyiz.

Servisimize Ulaşın;

TIKLA ARA
Telefon : 0322 234 85 15

Adres: Güzelyalı mah. Turgut Özal Bulvarı Özlem Apt. Altı No: 106/C  01170 Çukurova/ADANA
(Turgut Özal Şırdancı Ünal Bitişiği,  Altıneller Sürücü Kursu Karşısı)

Adresimizi Google Haritalarda Görmek İçin Tıklayın

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Iphone ve Ipad Cihazlar

iPhone 2G
iPhone 3G
iPhone 3GS
iPhone 4
iPhone 4S
iPhone 5
iPhone 5S
iPhone 5C

iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone 6S
iPhone 6S Plus
İphone 7
iPhone SE
iPad Air
iPad Air 2
iPad mini

iPad mini 2
iPad mini 3
iPad mini 4
iPad
iPad 2
iPad 3
iPad 4
iPad Pro